HAFTALIK
SAHA KOMİSERLERİ GÖREV DAĞILIMI
23 NİSAN-01 MAYIS 2024
|
PARK
GANİTA U13 LİGİ ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI
23 NİSAN 2024 SALI
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
İtfaiye
|
12.00
|
Osmancık Belediye Spor
|
Çorum
İdman Yurdu
|
Aytaç
TAŞANER
|
İtfaiye
|
13.30
|
Vefa Gençlik Spor
|
Hattuşa
Gençlik Spor
|
Alaattin
YILMAZ
|
İtfaiye
|
15.00
|
Ahlatcı Çorum FK.
|
Çorum
Spor
|
Alpaslan
KAVAK
|
İtfaiye
|
16.30
|
Osmancık Kandiber Spor
|
Mimar
Sinan Gençlik Spor
|
Abdullah
TURAN
|
NAMSAN
U17 PLAY-OFF LİGİ
23 NİSAN 2024 SALI
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
Devane
|
16.30
|
Gençlerbirliği Spor
|
Mimar
Sinan Gençlik Spor
|
Mustafa
TAŞKIN
|
NAMSAN
U17 PLAY-OFF LİGİ
24 NİSAN 2024 ÇARŞAMBA
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
Devane
|
16.00
|
H.E. Kültür Spor
|
İskilip
Gücü Spor
|
Faruk
AKKAYA
|
PARK
GANİTA U13 LİGİ ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI
27 NİSAN 2024 CUMARTESİ
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
İtfaiye
|
14.00
|
|
İl
Özel İd. Gençlik Spor
|
Murat
GÖKÇE
|
NOT : 27 Nisan 2024 Cumartesi Günü Saat 14.00
de oynanacak olan U13 Play-Of ligi
ÇEYREK FİNAL Müsabakasında
İL ÖZEL
İD. GENÇLİK SPOR Kulübünün rakibi 23 Nisan 2023 Salı Günü saat 16.30 da
Oynanacak olan OSMANCIK
KANDİBER
SPOR / MİMAR SİNAN GENÇLİK SPOR Müsabakasının galibi olacaktır.
NAMSAN
U17 PLAY-OFF LİGİ
27 NİSAN 2024 CUMARTESİ
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
İtfaiye
|
16.00
|
Gençlerbirliği Spor
|
H.E.
Kültür Spor
|
Mustafa
SATIR
|
BELTAŞ
AŞ. 2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
28 NİSAN 2024 PAZAR
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
Devane
|
16.00
|
Düvenci Belediye Spor
|
Buhara
Spor
|
Sıtkı
AKÇA
|
Mecitözü
|
16.00
|
Mecitözü Gençlerbirliği S.
|
Alaca
Gücü Spor
|
M.Taylan
TAŞ
|
NAMSAN
U17 PLAY-OFF LİGİ
01 MAYIS 2024 ÇARŞAMBA
|
SAHA
|
SAAT
|
EV SAHİBİ TAKIM
|
MİSAFİR TAKIM
|
SAHA
KOMSERİ
|
Devane
|
16.00
|
Mimar Sinan Gençlik Spor
|
İskilip
Gücü Spor
|
Necati
ÇAMİÇİ
|